Kategoriat
Kisaraportit Yö-Rogaining

Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu 2023

Tulokset

Kilpailun nimi
Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu
Paikka
Matinkylä
Päivämäärä
21.4.2023
8h Fillari · 32 joukkuetta
SijaJoukkueAikaPisteet
  • 1.Team juoksukamera8:01:01410
  • 2.Sappion Veikot7:47:21371
  • 3.OC Puisto Be&MR (Reima Harju, Pasi Laaksonen)7:56:28370
  • 4.Spartacus Larping Team (Markus Rinkinen, Kjell Lemström)7:54:11360
  • 5.Runout AR (Hilla Rudanko, Risto Rudanko)7:57:43359
  • 10.OC Puisto (Petri Ketola, Ville Säde)7:53:49326
  • 11.OC Puisto Tres Pueblos (Juha Meronen, Henrik Skyttä, Uki Lammi)7:57:20317
  • 16.PossujunaMediaani7:44:12258

Analyysi Puiston joukkueista

Pisteet jaksoittain

Kilpailun nimi
Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
21.4.2023
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteet tunneittain
Joukkue0–1 h1–2 h2–3 h3–4 h4–5 h5–6 h6–7 h7–8 hSakkoYht.
1. VoittajaTeam juoksukamera7438515834474565-2410
3. Be&MR6043334649454450370
4. Spartacus Larping Team6435414938524041360
5. Runout AR6245533336463054359
10. OC Puisto5936433439363346326
11. Tres Pueblos5443274336363939317
16. MediaaniPossujuna4944253126302726258
Paras yksittäisen tunnin pistesaalis 64 p: Spartacus Larping Team (0–1 h). Heikoin 27 p: Tres Pueblos (2–3 h). Tasaisimmin keräsi OC Puisto (paras ja heikoin jakso erosivat 26 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 2 tunnin jaksoissa
Joukkue0–2 h2–4 h4–6 h6–8 hSakkoYht.
1. VoittajaTeam juoksukamera11210981110-2410
3. Be&MR103799494370
4. Spartacus Larping Team99909081360
5. Runout AR107868284359
10. OC Puisto95777579326
11. Tres Pueblos97707278317
16. MediaaniPossujuna93565653258
Paras yksittäisen 2 tunnin jakson pistesaalis 107 p: Runout AR (0–2 h). Heikoin 70 p: Tres Pueblos (2–4 h). Tasaisimmin keräsi Spartacus Larping Team (paras ja heikoin jakso erosivat 18 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 4 tunnin jaksoissa
Joukkue0–4 h4–8 hSakkoYht.
1. VoittajaTeam juoksukamera221191-2410
3. Be&MR182188370
4. Spartacus Larping Team189171360
5. Runout AR193166359
10. OC Puisto172154326
11. Tres Pueblos167150317
16. MediaaniPossujuna149109258
Paras yksittäisen 4 tunnin jakson pistesaalis 193 p: Runout AR (0–4 h). Heikoin 150 p: Tres Pueblos (4–8 h). Tasaisimmin keräsi Be&MR (paras ja heikoin jakso erosivat 6 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.

Pisteiden kertymä

Kilpailun nimi
Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
21.4.2023
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteiden kertymä
3. Be&MR4. Spartacus Larping Team5. Runout AR10. OC Puisto11. Tres Pueblos1. Voittaja (Team juoksukamera)16. Mediaani (Possujuna)
0501001502002503003504004500 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hBe&MR 0:05:00: 9 pBe&MR 0:10:00: 9 pBe&MR 0:15:00: 16 pBe&MR 0:20:00: 16 pBe&MR 0:25:00: 21 pBe&MR 0:30:00: 27 pBe&MR 0:35:00: 36 pBe&MR 0:40:00: 39 pBe&MR 0:45:00: 47 pBe&MR 0:50:00: 50 pBe&MR 0:55:00: 60 pBe&MR 1:00:00: 60 pBe&MR 1:05:00: 68 pBe&MR 1:10:00: 68 pBe&MR 1:15:00: 74 pBe&MR 1:20:00: 74 pBe&MR 1:25:00: 84 pBe&MR 1:30:00: 88 pBe&MR 1:35:00: 88 pBe&MR 1:40:00: 97 pBe&MR 1:45:00: 97 pBe&MR 1:50:00: 103 pBe&MR 1:55:00: 103 pBe&MR 2:00:00: 103 pBe&MR 2:05:00: 103 pBe&MR 2:10:00: 103 pBe&MR 2:15:00: 103 pBe&MR 2:20:00: 113 pBe&MR 2:25:00: 113 pBe&MR 2:30:00: 115 pBe&MR 2:35:00: 124 pBe&MR 2:40:00: 124 pBe&MR 2:45:00: 124 pBe&MR 2:50:00: 131 pBe&MR 2:55:00: 136 pBe&MR 3:00:00: 136 pBe&MR 3:05:00: 144 pBe&MR 3:10:00: 144 pBe&MR 3:15:00: 151 pBe&MR 3:20:00: 151 pBe&MR 3:25:00: 160 pBe&MR 3:30:00: 160 pBe&MR 3:35:00: 164 pBe&MR 3:40:00: 164 pBe&MR 3:45:00: 174 pBe&MR 3:50:00: 174 pBe&MR 3:55:00: 178 pBe&MR 4:00:00: 182 pBe&MR 4:05:00: 182 pBe&MR 4:10:00: 182 pBe&MR 4:15:00: 182 pBe&MR 4:20:00: 192 pBe&MR 4:25:00: 192 pBe&MR 4:30:00: 192 pBe&MR 4:35:00: 207 pBe&MR 4:40:00: 207 pBe&MR 4:45:00: 215 pBe&MR 4:50:00: 222 pBe&MR 4:55:00: 222 pBe&MR 5:00:00: 231 pBe&MR 5:05:00: 235 pBe&MR 5:10:00: 235 pBe&MR 5:15:00: 235 pBe&MR 5:20:00: 240 pBe&MR 5:25:00: 246 pBe&MR 5:30:00: 246 pBe&MR 5:35:00: 254 pBe&MR 5:40:00: 261 pBe&MR 5:45:00: 261 pBe&MR 5:50:00: 266 pBe&MR 5:55:00: 276 pBe&MR 6:00:00: 276 pBe&MR 6:05:00: 276 pBe&MR 6:10:00: 276 pBe&MR 6:15:00: 282 pBe&MR 6:20:00: 282 pBe&MR 6:25:00: 284 pBe&MR 6:30:00: 292 pBe&MR 6:35:00: 302 pBe&MR 6:40:00: 302 pBe&MR 6:45:00: 302 pBe&MR 6:50:00: 308 pBe&MR 6:55:00: 316 pBe&MR 7:00:00: 320 pBe&MR 7:05:00: 320 pBe&MR 7:10:00: 329 pBe&MR 7:15:00: 337 pBe&MR 7:20:00: 341 pBe&MR 7:25:00: 351 pBe&MR 7:30:00: 358 pBe&MR 7:35:00: 358 pBe&MR 7:40:00: 364 pBe&MR 7:45:00: 364 pBe&MR 7:50:00: 364 pBe&MR 7:55:00: 370 pBe&MR 7:56:28: 370 pSpartacus Larping Team 0:05:00: 6 pSpartacus Larping Team 0:10:00: 6 pSpartacus Larping Team 0:15:00: 12 pSpartacus Larping Team 0:20:00: 20 pSpartacus Larping Team 0:25:00: 20 pSpartacus Larping Team 0:30:00: 27 pSpartacus Larping Team 0:35:00: 37 pSpartacus Larping Team 0:40:00: 41 pSpartacus Larping Team 0:45:00: 50 pSpartacus Larping Team 0:50:00: 50 pSpartacus Larping Team 0:55:00: 60 pSpartacus Larping Team 1:00:00: 64 pSpartacus Larping Team 1:05:00: 64 pSpartacus Larping Team 1:10:00: 72 pSpartacus Larping Team 1:15:00: 74 pSpartacus Larping Team 1:20:00: 78 pSpartacus Larping Team 1:25:00: 78 pSpartacus Larping Team 1:30:00: 78 pSpartacus Larping Team 1:35:00: 83 pSpartacus Larping Team 1:40:00: 83 pSpartacus Larping Team 1:45:00: 91 pSpartacus Larping Team 1:50:00: 93 pSpartacus Larping Team 1:55:00: 93 pSpartacus Larping Team 2:00:00: 99 pSpartacus Larping Team 2:05:00: 99 pSpartacus Larping Team 2:10:00: 104 pSpartacus Larping Team 2:15:00: 104 pSpartacus Larping Team 2:20:00: 111 pSpartacus Larping Team 2:25:00: 119 pSpartacus Larping Team 2:30:00: 119 pSpartacus Larping Team 2:35:00: 125 pSpartacus Larping Team 2:40:00: 125 pSpartacus Larping Team 2:45:00: 130 pSpartacus Larping Team 2:50:00: 130 pSpartacus Larping Team 2:55:00: 130 pSpartacus Larping Team 3:00:00: 140 pSpartacus Larping Team 3:05:00: 140 pSpartacus Larping Team 3:10:00: 150 pSpartacus Larping Team 3:15:00: 155 pSpartacus Larping Team 3:20:00: 162 pSpartacus Larping Team 3:25:00: 162 pSpartacus Larping Team 3:30:00: 170 pSpartacus Larping Team 3:35:00: 170 pSpartacus Larping Team 3:40:00: 170 pSpartacus Larping Team 3:45:00: 175 pSpartacus Larping Team 3:50:00: 185 pSpartacus Larping Team 3:55:00: 185 pSpartacus Larping Team 4:00:00: 189 pSpartacus Larping Team 4:05:00: 193 pSpartacus Larping Team 4:10:00: 193 pSpartacus Larping Team 4:15:00: 202 pSpartacus Larping Team 4:20:00: 202 pSpartacus Larping Team 4:25:00: 205 pSpartacus Larping Team 4:30:00: 215 pSpartacus Larping Team 4:35:00: 215 pSpartacus Larping Team 4:40:00: 215 pSpartacus Larping Team 4:45:00: 215 pSpartacus Larping Team 4:50:00: 224 pSpartacus Larping Team 4:55:00: 224 pSpartacus Larping Team 5:00:00: 227 pSpartacus Larping Team 5:05:00: 235 pSpartacus Larping Team 5:10:00: 235 pSpartacus Larping Team 5:15:00: 245 pSpartacus Larping Team 5:20:00: 248 pSpartacus Larping Team 5:25:00: 248 pSpartacus Larping Team 5:30:00: 255 pSpartacus Larping Team 5:35:00: 255 pSpartacus Larping Team 5:40:00: 263 pSpartacus Larping Team 5:45:00: 269 pSpartacus Larping Team 5:50:00: 269 pSpartacus Larping Team 5:55:00: 279 pSpartacus Larping Team 6:00:00: 279 pSpartacus Larping Team 6:05:00: 279 pSpartacus Larping Team 6:10:00: 287 pSpartacus Larping Team 6:15:00: 287 pSpartacus Larping Team 6:20:00: 292 pSpartacus Larping Team 6:25:00: 292 pSpartacus Larping Team 6:30:00: 299 pSpartacus Larping Team 6:35:00: 299 pSpartacus Larping Team 6:40:00: 303 pSpartacus Larping Team 6:45:00: 303 pSpartacus Larping Team 6:50:00: 306 pSpartacus Larping Team 6:55:00: 310 pSpartacus Larping Team 7:00:00: 319 pSpartacus Larping Team 7:05:00: 319 pSpartacus Larping Team 7:10:00: 328 pSpartacus Larping Team 7:15:00: 328 pSpartacus Larping Team 7:20:00: 328 pSpartacus Larping Team 7:25:00: 334 pSpartacus Larping Team 7:30:00: 340 pSpartacus Larping Team 7:35:00: 340 pSpartacus Larping Team 7:40:00: 344 pSpartacus Larping Team 7:45:00: 351 pSpartacus Larping Team 7:50:00: 351 pSpartacus Larping Team 7:54:11: 360 pRunout AR 0:05:00: 6 pRunout AR 0:10:00: 6 pRunout AR 0:15:00: 12 pRunout AR 0:20:00: 20 pRunout AR 0:25:00: 20 pRunout AR 0:30:00: 27 pRunout AR 0:35:00: 37 pRunout AR 0:40:00: 41 pRunout AR 0:45:00: 50 pRunout AR 0:50:00: 50 pRunout AR 0:55:00: 62 pRunout AR 1:00:00: 62 pRunout AR 1:05:00: 68 pRunout AR 1:10:00: 68 pRunout AR 1:15:00: 78 pRunout AR 1:20:00: 78 pRunout AR 1:25:00: 86 pRunout AR 1:30:00: 86 pRunout AR 1:35:00: 86 pRunout AR 1:40:00: 95 pRunout AR 1:45:00: 98 pRunout AR 1:50:00: 107 pRunout AR 1:55:00: 107 pRunout AR 2:00:00: 107 pRunout AR 2:05:00: 117 pRunout AR 2:10:00: 117 pRunout AR 2:15:00: 122 pRunout AR 2:20:00: 122 pRunout AR 2:25:00: 129 pRunout AR 2:30:00: 137 pRunout AR 2:35:00: 137 pRunout AR 2:40:00: 143 pRunout AR 2:45:00: 148 pRunout AR 2:50:00: 148 pRunout AR 2:55:00: 150 pRunout AR 3:00:00: 160 pRunout AR 3:05:00: 160 pRunout AR 3:10:00: 160 pRunout AR 3:15:00: 170 pRunout AR 3:20:00: 170 pRunout AR 3:25:00: 170 pRunout AR 3:30:00: 174 pRunout AR 3:35:00: 174 pRunout AR 3:40:00: 178 pRunout AR 3:45:00: 188 pRunout AR 3:50:00: 188 pRunout AR 3:55:00: 193 pRunout AR 4:00:00: 193 pRunout AR 4:05:00: 195 pRunout AR 4:10:00: 195 pRunout AR 4:15:00: 195 pRunout AR 4:20:00: 201 pRunout AR 4:25:00: 201 pRunout AR 4:30:00: 206 pRunout AR 4:35:00: 206 pRunout AR 4:40:00: 215 pRunout AR 4:45:00: 215 pRunout AR 4:50:00: 215 pRunout AR 4:55:00: 222 pRunout AR 5:00:00: 229 pRunout AR 5:05:00: 229 pRunout AR 5:10:00: 233 pRunout AR 5:15:00: 233 pRunout AR 5:20:00: 233 pRunout AR 5:25:00: 241 pRunout AR 5:30:00: 241 pRunout AR 5:35:00: 251 pRunout AR 5:40:00: 254 pRunout AR 5:45:00: 261 pRunout AR 5:50:00: 269 pRunout AR 5:55:00: 269 pRunout AR 6:00:00: 275 pRunout AR 6:05:00: 275 pRunout AR 6:10:00: 285 pRunout AR 6:15:00: 285 pRunout AR 6:20:00: 293 pRunout AR 6:25:00: 293 pRunout AR 6:30:00: 293 pRunout AR 6:35:00: 298 pRunout AR 6:40:00: 298 pRunout AR 6:45:00: 298 pRunout AR 6:50:00: 298 pRunout AR 6:55:00: 305 pRunout AR 7:00:00: 305 pRunout AR 7:05:00: 314 pRunout AR 7:10:00: 314 pRunout AR 7:15:00: 314 pRunout AR 7:20:00: 320 pRunout AR 7:25:00: 329 pRunout AR 7:30:00: 329 pRunout AR 7:35:00: 338 pRunout AR 7:40:00: 343 pRunout AR 7:45:00: 343 pRunout AR 7:50:00: 350 pRunout AR 7:55:00: 359 pRunout AR 7:57:43: 359 pOC Puisto 0:05:00: 0 pOC Puisto 0:10:00: 9 pOC Puisto 0:15:00: 15 pOC Puisto 0:20:00: 15 pOC Puisto 0:25:00: 21 pOC Puisto 0:30:00: 21 pOC Puisto 0:35:00: 29 pOC Puisto 0:40:00: 36 pOC Puisto 0:45:00: 46 pOC Puisto 0:50:00: 50 pOC Puisto 0:55:00: 50 pOC Puisto 1:00:00: 59 pOC Puisto 1:05:00: 59 pOC Puisto 1:10:00: 69 pOC Puisto 1:15:00: 69 pOC Puisto 1:20:00: 73 pOC Puisto 1:25:00: 73 pOC Puisto 1:30:00: 81 pOC Puisto 1:35:00: 81 pOC Puisto 1:40:00: 89 pOC Puisto 1:45:00: 89 pOC Puisto 1:50:00: 89 pOC Puisto 1:55:00: 95 pOC Puisto 2:00:00: 95 pOC Puisto 2:05:00: 95 pOC Puisto 2:10:00: 104 pOC Puisto 2:15:00: 107 pOC Puisto 2:20:00: 116 pOC Puisto 2:25:00: 116 pOC Puisto 2:30:00: 116 pOC Puisto 2:35:00: 126 pOC Puisto 2:40:00: 126 pOC Puisto 2:45:00: 131 pOC Puisto 2:50:00: 131 pOC Puisto 2:55:00: 138 pOC Puisto 3:00:00: 138 pOC Puisto 3:05:00: 138 pOC Puisto 3:10:00: 138 pOC Puisto 3:15:00: 146 pOC Puisto 3:20:00: 146 pOC Puisto 3:25:00: 152 pOC Puisto 3:30:00: 152 pOC Puisto 3:35:00: 152 pOC Puisto 3:40:00: 152 pOC Puisto 3:45:00: 162 pOC Puisto 3:50:00: 162 pOC Puisto 3:55:00: 162 pOC Puisto 4:00:00: 172 pOC Puisto 4:05:00: 177 pOC Puisto 4:10:00: 184 pOC Puisto 4:15:00: 184 pOC Puisto 4:20:00: 192 pOC Puisto 4:25:00: 192 pOC Puisto 4:30:00: 192 pOC Puisto 4:35:00: 192 pOC Puisto 4:40:00: 197 pOC Puisto 4:45:00: 207 pOC Puisto 4:50:00: 207 pOC Puisto 4:55:00: 207 pOC Puisto 5:00:00: 211 pOC Puisto 5:05:00: 211 pOC Puisto 5:10:00: 211 pOC Puisto 5:15:00: 219 pOC Puisto 5:20:00: 219 pOC Puisto 5:25:00: 219 pOC Puisto 5:30:00: 229 pOC Puisto 5:35:00: 232 pOC Puisto 5:40:00: 232 pOC Puisto 5:45:00: 239 pOC Puisto 5:50:00: 239 pOC Puisto 5:55:00: 239 pOC Puisto 6:00:00: 247 pOC Puisto 6:05:00: 247 pOC Puisto 6:10:00: 253 pOC Puisto 6:15:00: 253 pOC Puisto 6:20:00: 263 pOC Puisto 6:25:00: 263 pOC Puisto 6:30:00: 263 pOC Puisto 6:35:00: 267 pOC Puisto 6:40:00: 271 pOC Puisto 6:45:00: 271 pOC Puisto 6:50:00: 280 pOC Puisto 6:55:00: 280 pOC Puisto 7:00:00: 280 pOC Puisto 7:05:00: 290 pOC Puisto 7:10:00: 290 pOC Puisto 7:15:00: 290 pOC Puisto 7:20:00: 296 pOC Puisto 7:25:00: 296 pOC Puisto 7:30:00: 305 pOC Puisto 7:35:00: 314 pOC Puisto 7:40:00: 319 pOC Puisto 7:45:00: 326 pOC Puisto 7:50:00: 326 pOC Puisto 7:53:49: 326 pTres Pueblos 0:05:00: 6 pTres Pueblos 0:10:00: 6 pTres Pueblos 0:15:00: 12 pTres Pueblos 0:20:00: 12 pTres Pueblos 0:25:00: 19 pTres Pueblos 0:30:00: 29 pTres Pueblos 0:35:00: 33 pTres Pueblos 0:40:00: 41 pTres Pueblos 0:45:00: 41 pTres Pueblos 0:50:00: 50 pTres Pueblos 0:55:00: 50 pTres Pueblos 1:00:00: 54 pTres Pueblos 1:05:00: 62 pTres Pueblos 1:10:00: 62 pTres Pueblos 1:15:00: 68 pTres Pueblos 1:20:00: 68 pTres Pueblos 1:25:00: 68 pTres Pueblos 1:30:00: 78 pTres Pueblos 1:35:00: 78 pTres Pueblos 1:40:00: 86 pTres Pueblos 1:45:00: 88 pTres Pueblos 1:50:00: 88 pTres Pueblos 1:55:00: 88 pTres Pueblos 2:00:00: 97 pTres Pueblos 2:05:00: 97 pTres Pueblos 2:10:00: 97 pTres Pueblos 2:15:00: 106 pTres Pueblos 2:20:00: 109 pTres Pueblos 2:25:00: 109 pTres Pueblos 2:30:00: 109 pTres Pueblos 2:35:00: 119 pTres Pueblos 2:40:00: 119 pTres Pueblos 2:45:00: 119 pTres Pueblos 2:50:00: 119 pTres Pueblos 2:55:00: 124 pTres Pueblos 3:00:00: 124 pTres Pueblos 3:05:00: 131 pTres Pueblos 3:10:00: 139 pTres Pueblos 3:15:00: 139 pTres Pueblos 3:20:00: 145 pTres Pueblos 3:25:00: 145 pTres Pueblos 3:30:00: 150 pTres Pueblos 3:35:00: 150 pTres Pueblos 3:40:00: 150 pTres Pueblos 3:45:00: 152 pTres Pueblos 3:50:00: 162 pTres Pueblos 3:55:00: 167 pTres Pueblos 4:00:00: 167 pTres Pueblos 4:05:00: 174 pTres Pueblos 4:10:00: 182 pTres Pueblos 4:15:00: 182 pTres Pueblos 4:20:00: 182 pTres Pueblos 4:25:00: 192 pTres Pueblos 4:30:00: 192 pTres Pueblos 4:35:00: 192 pTres Pueblos 4:40:00: 196 pTres Pueblos 4:45:00: 196 pTres Pueblos 4:50:00: 196 pTres Pueblos 4:55:00: 203 pTres Pueblos 5:00:00: 203 pTres Pueblos 5:05:00: 210 pTres Pueblos 5:10:00: 210 pTres Pueblos 5:15:00: 210 pTres Pueblos 5:20:00: 210 pTres Pueblos 5:25:00: 219 pTres Pueblos 5:30:00: 219 pTres Pueblos 5:35:00: 219 pTres Pueblos 5:40:00: 229 pTres Pueblos 5:45:00: 229 pTres Pueblos 5:50:00: 235 pTres Pueblos 5:55:00: 239 pTres Pueblos 6:00:00: 239 pTres Pueblos 6:05:00: 248 pTres Pueblos 6:10:00: 248 pTres Pueblos 6:15:00: 253 pTres Pueblos 6:20:00: 253 pTres Pueblos 6:25:00: 262 pTres Pueblos 6:30:00: 262 pTres Pueblos 6:35:00: 268 pTres Pueblos 6:40:00: 268 pTres Pueblos 6:45:00: 268 pTres Pueblos 6:50:00: 278 pTres Pueblos 6:55:00: 278 pTres Pueblos 7:00:00: 278 pTres Pueblos 7:05:00: 286 pTres Pueblos 7:10:00: 286 pTres Pueblos 7:15:00: 286 pTres Pueblos 7:20:00: 290 pTres Pueblos 7:25:00: 297 pTres Pueblos 7:30:00: 297 pTres Pueblos 7:35:00: 306 pTres Pueblos 7:40:00: 306 pTres Pueblos 7:45:00: 311 pTres Pueblos 7:50:00: 317 pTres Pueblos 7:55:00: 317 pTres Pueblos 7:57:20: 317 pVoittaja 410Mediaani 258Be&MR 370Spartacus Larping Team 360Runout AR 359OC Puisto 326Tres Pueblos 317
Puistolaisjoukkueista johdossa 2 h: Runout AR 107 p, 4 h: Runout AR 193 p, 6 h: Spartacus Larping Team 279 p, maali: Be&MR 370 p. Käyrän jyrkkyys on pistevauhti: loiva kohta tarkoittaa hidasta vaihetta. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todelliset pisteet. Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue.
Ero parhaaseen puistolaisjoukkueeseen (Be&MR)
3. Be&MR4. Spartacus Larping Team5. Runout AR10. OC Puisto11. Tres Pueblos1. Voittaja (Team juoksukamera)16. Mediaani (Possujuna)
-80-60-40-200+20+400 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hSpartacus Larping Team 0:05:00: -3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:10:00: -3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:15:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:20:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:25:00: -1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:30:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:35:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:40:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:45:00: +3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:50:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 0:55:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:00:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:05:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:10:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:15:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:20:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:25:00: -6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:30:00: -10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:35:00: -5 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:40:00: -14 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:45:00: -6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:50:00: -10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 1:55:00: -10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:00:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:05:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:10:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:15:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:20:00: -2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:25:00: +6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:30:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:35:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:40:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:45:00: +6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:50:00: -1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 2:55:00: -6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:00:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:05:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:10:00: +6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:15:00: +4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:20:00: +11 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:25:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:30:00: +10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:35:00: +6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:40:00: +6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:45:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:50:00: +11 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 3:55:00: +7 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:00:00: +7 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:05:00: +11 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:10:00: +11 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:15:00: +20 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:20:00: +10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:25:00: +13 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:30:00: +23 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:35:00: +8 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:40:00: +8 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:45:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:50:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 4:55:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:00:00: -4 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:05:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:10:00: +0 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:15:00: +10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:20:00: +8 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:25:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:30:00: +9 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:35:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:40:00: +2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:45:00: +8 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:50:00: +3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 5:55:00: +3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:00:00: +3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:05:00: +3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:10:00: +11 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:15:00: +5 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:20:00: +10 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:25:00: +8 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:30:00: +7 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:35:00: -3 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:40:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:45:00: +1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:50:00: -2 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 6:55:00: -6 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:00:00: -1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:05:00: -1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:10:00: -1 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:15:00: -9 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:20:00: -13 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:25:00: -17 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:30:00: -18 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:35:00: -18 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:40:00: -20 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:45:00: -13 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:50:00: -13 p (Be&MR = 0)Spartacus Larping Team 7:54:11: -10 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:05:00: -3 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:10:00: -3 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:15:00: -4 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:20:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:25:00: -1 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:30:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:35:00: +1 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:40:00: +2 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:45:00: +3 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:50:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 0:55:00: +2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:00:00: +2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:05:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:10:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:15:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:20:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:25:00: +2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:30:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:35:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:40:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:45:00: +1 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:50:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 1:55:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:00:00: +4 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:05:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:10:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:15:00: +19 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:20:00: +9 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:25:00: +16 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:30:00: +22 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:35:00: +13 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:40:00: +19 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:45:00: +24 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:50:00: +17 p (Be&MR = 0)Runout AR 2:55:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:00:00: +24 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:05:00: +16 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:10:00: +16 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:15:00: +19 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:20:00: +19 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:25:00: +10 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:30:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:35:00: +10 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:40:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:45:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:50:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 3:55:00: +15 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:00:00: +11 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:05:00: +13 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:10:00: +13 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:15:00: +13 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:20:00: +9 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:25:00: +9 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:30:00: +14 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:35:00: -1 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:40:00: +8 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:45:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:50:00: -7 p (Be&MR = 0)Runout AR 4:55:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:00:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:05:00: -6 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:10:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:15:00: -2 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:20:00: -7 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:25:00: -5 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:30:00: -5 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:35:00: -3 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:40:00: -7 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:45:00: +0 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:50:00: +3 p (Be&MR = 0)Runout AR 5:55:00: -7 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:00:00: -1 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:05:00: -1 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:10:00: +9 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:15:00: +3 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:20:00: +11 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:25:00: +9 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:30:00: +1 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:35:00: -4 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:40:00: -4 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:45:00: -4 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:50:00: -10 p (Be&MR = 0)Runout AR 6:55:00: -11 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:00:00: -15 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:05:00: -6 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:10:00: -15 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:15:00: -23 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:20:00: -21 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:25:00: -22 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:30:00: -29 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:35:00: -20 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:40:00: -21 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:45:00: -21 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:50:00: -14 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:55:00: -11 p (Be&MR = 0)Runout AR 7:57:43: -11 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:05:00: -9 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:10:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:15:00: -1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:20:00: -1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:25:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:30:00: -6 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:35:00: -7 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:40:00: -3 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:45:00: -1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:50:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 0:55:00: -10 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:00:00: -1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:05:00: -9 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:10:00: +1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:15:00: -5 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:20:00: -1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:25:00: -11 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:30:00: -7 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:35:00: -7 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:40:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:45:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:50:00: -14 p (Be&MR = 0)OC Puisto 1:55:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:00:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:05:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:10:00: +1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:15:00: +4 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:20:00: +3 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:25:00: +3 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:30:00: +1 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:35:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:40:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:45:00: +7 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:50:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 2:55:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:00:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:05:00: -6 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:10:00: -6 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:15:00: -5 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:20:00: -5 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:25:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:30:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:35:00: -12 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:40:00: -12 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:45:00: -12 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:50:00: -12 p (Be&MR = 0)OC Puisto 3:55:00: -16 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:00:00: -10 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:05:00: -5 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:10:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:15:00: +2 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:20:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:25:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:30:00: +0 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:35:00: -15 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:40:00: -10 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:45:00: -8 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:50:00: -15 p (Be&MR = 0)OC Puisto 4:55:00: -15 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:00:00: -20 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:05:00: -24 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:10:00: -24 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:15:00: -16 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:20:00: -21 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:25:00: -27 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:30:00: -17 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:35:00: -22 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:40:00: -29 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:45:00: -22 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:50:00: -27 p (Be&MR = 0)OC Puisto 5:55:00: -37 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:00:00: -29 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:05:00: -29 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:10:00: -23 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:15:00: -29 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:20:00: -19 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:25:00: -21 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:30:00: -29 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:35:00: -35 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:40:00: -31 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:45:00: -31 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:50:00: -28 p (Be&MR = 0)OC Puisto 6:55:00: -36 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:00:00: -40 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:05:00: -30 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:10:00: -39 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:15:00: -47 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:20:00: -45 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:25:00: -55 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:30:00: -53 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:35:00: -44 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:40:00: -45 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:45:00: -38 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:50:00: -38 p (Be&MR = 0)OC Puisto 7:53:49: -44 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:05:00: -3 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:10:00: -3 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:15:00: -4 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:20:00: -4 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:25:00: -2 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:30:00: +2 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:35:00: -3 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:40:00: +2 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:45:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:50:00: +0 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 0:55:00: -10 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:00:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:05:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:10:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:15:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:20:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:25:00: -16 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:30:00: -10 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:35:00: -10 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:40:00: -11 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:45:00: -9 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:50:00: -15 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 1:55:00: -15 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:00:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:05:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:10:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:15:00: +3 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:20:00: -4 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:25:00: -4 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:30:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:35:00: -5 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:40:00: -5 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:45:00: -5 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:50:00: -12 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 2:55:00: -12 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:00:00: -12 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:05:00: -13 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:10:00: -5 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:15:00: -12 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:20:00: -6 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:25:00: -15 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:30:00: -10 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:35:00: -14 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:40:00: -14 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:45:00: -22 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:50:00: -12 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 3:55:00: -11 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:00:00: -15 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:05:00: -8 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:10:00: +0 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:15:00: +0 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:20:00: -10 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:25:00: +0 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:30:00: +0 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:35:00: -15 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:40:00: -11 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:45:00: -19 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:50:00: -26 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 4:55:00: -19 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:00:00: -28 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:05:00: -25 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:10:00: -25 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:15:00: -25 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:20:00: -30 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:25:00: -27 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:30:00: -27 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:35:00: -35 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:40:00: -32 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:45:00: -32 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:50:00: -31 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 5:55:00: -37 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:00:00: -37 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:05:00: -28 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:10:00: -28 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:15:00: -29 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:20:00: -29 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:25:00: -22 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:30:00: -30 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:35:00: -34 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:40:00: -34 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:45:00: -34 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:50:00: -30 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 6:55:00: -38 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:00:00: -42 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:05:00: -34 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:10:00: -43 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:15:00: -51 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:20:00: -51 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:25:00: -54 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:30:00: -61 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:35:00: -52 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:40:00: -58 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:45:00: -53 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:50:00: -47 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:55:00: -53 p (Be&MR = 0)Tres Pueblos 7:57:20: -53 p (Be&MR = 0)Voittaja +42Mediaani -106Be&MR +0Spartacus Larping Team -10Runout AR -11OC Puisto -44Tres Pueblos -53
Nollaviivana on paras puistolaisjoukkue Be&MR koko kisan ajan; muut ovat sen yläpuolella ollessaan edellä ja alapuolella ollessaan jäljessä. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todellisen eron. Edellä joukkuetta Be&MR olivat Spartacus Larping Team 4:30 h (enimmillään +23 p), Runout AR 4:10 h (enimmillään +24 p), OC Puisto 1:05 h (enimmillään +7 p), Tres Pueblos 0:15 h (enimmillään +3 p). Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue; ne näkyvät niiltä osin kuin mahtuvat asteikolle (suurin ero joukkueeseen Be&MR: voittajan (Team juoksukamera) +43 p ja mediaanin (Possujuna) -106 p).

Rastien määrä

Kilpailun nimi
Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
21.4.2023
Analyysi · ei virallinen tulos
Rastien määrä pistearvoittain
Joukkue2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 pRasteja
1. VoittajaTeam juoksukamera446910968864
3. Be&MR22758687954
4. Spartacus Larping Team24867686855
5. Runout AR22567778852
10. OC Puisto2546577945
11. Tres Pueblos21557667746
16. MediaaniPossujuna43334466639
Eniten rasteja: Spartacus Larping Team 55, vähiten: OC Puisto 45. 10 pisteen rasteja eniten: Be&MR ja OC Puisto 9, vähiten: Tres Pueblos 7. Sarake kertoo rastin pistearvon; mitä tummempi solu, sitä useammalla sen arvoisella rastilla joukkue kävi. Harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.

Reitit kartalla

Kilpailun nimi
Lumonite YÖ-rogaining Pääkaupunkiseutu
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
21.4.2023
Analyysi · ei virallinen tulos
Puistolaisjoukkueiden reitit
Reitit rastilta rastille suorina viivoina (linnuntie): Be&MR 54 rastia / 89 km, Spartacus Larping Team 55 rastia / 86 km, Runout AR 52 rastia / 80 km, OC Puisto 45 rastia / 78 km, Tres Pueblos 46 rastia / 75 km. Voittaja Team juoksukamera 64 rastia / 97 km. Reittejä voi piilottaa ja näyttää selitteen valinnoilla; osoittimella näkee rastin koodin, pisteet ja sillä käyneet puistolaisjoukkueet. Haaleat rastit jäivät kaikilta puistolaisjoukkueilta käymättä.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.