Kategoriat
Kisaraportit Yö-Rogaining

YÖ-Rogaining 2017 Tampere

Tulokset

Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Paikka
Hervanta
Päivämäärä
10.11.2017
8h Fillari · 138 joukkuetta
SijaJoukkueAikaPisteet
  • 1.MTBO Team Finland7:50:03374
  • 2.Manyone 27:58:34349
  • 3.KaMa7:45:50325
  • 18.Puro & Mela Oy (Pasi Laaksonen, Pekka Sorjonen)7:56:59280
  • 36.OC Puisto Los Tres Amigos (Markku Helin, Henrik Skyttä, Uki Lammi)7:57:25255
  • 45.OC Puisto (Reima Harju, Eerik Skyttä)7:55:17246
  • 53.Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. (Petri Ketola)7:38:27234
  • 69.KevätpolkuLaineetMediaani7:56:36210
  • 88.Multihuurut (Markus Rinkinen)8:14:34185
8h Tossu · 89 joukkuetta
SijaJoukkueAikaPisteet
  • 1.hortzi hames&niilos7:25:35222
  • 2.Aivan raato7:43:56222
  • 3.Team Iida Finland7:51:05211
  • 27.Electrofit (Hilla Rudanko)7:48:44153
  • 45.Mustuneet kanatMediaani7:51:45127

Analyysi Puiston joukkueista

8h Fillari

Pisteet jaksoittain
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteet tunneittain
Joukkue0–1 h1–2 h2–3 h3–4 h4–5 h5–6 h6–7 h7–8 hSakkoYht.
1. VoittajaMTBO Team Finland6757433838624524374
18. Puro & Mela Oy4448294745172723280
36. Los Tres Amigos3326233146204135255
45. OC Puisto2723463429342627246
53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.3326302833253029234
69. MediaaniKevätpolkuLaineet3031331329402113210
88. Multihuurut3131321923252316-15185
Paras yksittäisen tunnin pistesaalis 48 p: Puro & Mela Oy (1–2 h). Heikoin 16 p: Multihuurut (7–8 h). Tasaisimmin keräsi Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. (paras ja heikoin jakso erosivat 8 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 2 tunnin jaksoissa
Joukkue0–2 h2–4 h4–6 h6–8 hSakkoYht.
1. VoittajaMTBO Team Finland1248110069374
18. Puro & Mela Oy92766250280
36. Los Tres Amigos59546676255
45. OC Puisto50806353246
53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.59585859234
69. MediaaniKevätpolkuLaineet61466934210
88. Multihuurut62514839-15185
Paras yksittäisen 2 tunnin jakson pistesaalis 92 p: Puro & Mela Oy (0–2 h). Heikoin 39 p: Multihuurut (6–8 h). Tasaisimmin keräsi Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. (paras ja heikoin jakso erosivat 1 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 4 tunnin jaksoissa
Joukkue0–4 h4–8 hSakkoYht.
1. VoittajaMTBO Team Finland205169374
18. Puro & Mela Oy168112280
36. Los Tres Amigos113142255
45. OC Puisto130116246
53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.117117234
69. MediaaniKevätpolkuLaineet107103210
88. Multihuurut11387-15185
Paras yksittäisen 4 tunnin jakson pistesaalis 168 p: Puro & Mela Oy (0–4 h). Heikoin 87 p: Multihuurut (4–8 h). Tasaisimmin keräsi Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. (paras ja heikoin jakso erosivat 0 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteiden kertymä
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteiden kertymä
18. Puro & Mela Oy36. Los Tres Amigos45. OC Puisto53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.88. Multihuurut1. Voittaja (MTBO Team Finland)69. Mediaani (KevätpolkuLaineet)
0501001502002503003504000 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hPuro & Mela Oy 0:05:00: 0 pPuro & Mela Oy 0:10:00: 10 pPuro & Mela Oy 0:15:00: 15 pPuro & Mela Oy 0:20:00: 15 pPuro & Mela Oy 0:25:00: 18 pPuro & Mela Oy 0:30:00: 23 pPuro & Mela Oy 0:35:00: 23 pPuro & Mela Oy 0:40:00: 32 pPuro & Mela Oy 0:45:00: 32 pPuro & Mela Oy 0:50:00: 37 pPuro & Mela Oy 0:55:00: 44 pPuro & Mela Oy 1:00:00: 44 pPuro & Mela Oy 1:05:00: 51 pPuro & Mela Oy 1:10:00: 53 pPuro & Mela Oy 1:15:00: 53 pPuro & Mela Oy 1:20:00: 62 pPuro & Mela Oy 1:25:00: 64 pPuro & Mela Oy 1:30:00: 64 pPuro & Mela Oy 1:35:00: 80 pPuro & Mela Oy 1:40:00: 80 pPuro & Mela Oy 1:45:00: 80 pPuro & Mela Oy 1:50:00: 85 pPuro & Mela Oy 1:55:00: 85 pPuro & Mela Oy 2:00:00: 92 pPuro & Mela Oy 2:05:00: 92 pPuro & Mela Oy 2:10:00: 92 pPuro & Mela Oy 2:15:00: 101 pPuro & Mela Oy 2:20:00: 101 pPuro & Mela Oy 2:25:00: 104 pPuro & Mela Oy 2:30:00: 104 pPuro & Mela Oy 2:35:00: 109 pPuro & Mela Oy 2:40:00: 114 pPuro & Mela Oy 2:45:00: 114 pPuro & Mela Oy 2:50:00: 119 pPuro & Mela Oy 2:55:00: 119 pPuro & Mela Oy 3:00:00: 121 pPuro & Mela Oy 3:05:00: 128 pPuro & Mela Oy 3:10:00: 130 pPuro & Mela Oy 3:15:00: 133 pPuro & Mela Oy 3:20:00: 140 pPuro & Mela Oy 3:25:00: 140 pPuro & Mela Oy 3:30:00: 148 pPuro & Mela Oy 3:35:00: 148 pPuro & Mela Oy 3:40:00: 160 pPuro & Mela Oy 3:45:00: 160 pPuro & Mela Oy 3:50:00: 165 pPuro & Mela Oy 3:55:00: 168 pPuro & Mela Oy 4:00:00: 168 pPuro & Mela Oy 4:05:00: 177 pPuro & Mela Oy 4:10:00: 177 pPuro & Mela Oy 4:15:00: 179 pPuro & Mela Oy 4:20:00: 188 pPuro & Mela Oy 4:25:00: 188 pPuro & Mela Oy 4:30:00: 196 pPuro & Mela Oy 4:35:00: 199 pPuro & Mela Oy 4:40:00: 199 pPuro & Mela Oy 4:45:00: 204 pPuro & Mela Oy 4:50:00: 206 pPuro & Mela Oy 4:55:00: 213 pPuro & Mela Oy 5:00:00: 213 pPuro & Mela Oy 5:05:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:10:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:15:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:20:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:25:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:30:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:35:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:40:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:45:00: 216 pPuro & Mela Oy 5:50:00: 225 pPuro & Mela Oy 5:55:00: 230 pPuro & Mela Oy 6:00:00: 230 pPuro & Mela Oy 6:05:00: 232 pPuro & Mela Oy 6:10:00: 239 pPuro & Mela Oy 6:15:00: 239 pPuro & Mela Oy 6:20:00: 239 pPuro & Mela Oy 6:25:00: 244 pPuro & Mela Oy 6:30:00: 244 pPuro & Mela Oy 6:35:00: 247 pPuro & Mela Oy 6:40:00: 247 pPuro & Mela Oy 6:45:00: 247 pPuro & Mela Oy 6:50:00: 252 pPuro & Mela Oy 6:55:00: 252 pPuro & Mela Oy 7:00:00: 257 pPuro & Mela Oy 7:05:00: 260 pPuro & Mela Oy 7:10:00: 260 pPuro & Mela Oy 7:15:00: 260 pPuro & Mela Oy 7:20:00: 260 pPuro & Mela Oy 7:25:00: 260 pPuro & Mela Oy 7:30:00: 263 pPuro & Mela Oy 7:35:00: 265 pPuro & Mela Oy 7:40:00: 270 pPuro & Mela Oy 7:45:00: 278 pPuro & Mela Oy 7:50:00: 279 pPuro & Mela Oy 7:55:00: 280 pPuro & Mela Oy 7:56:59: 280 pLos Tres Amigos 0:05:00: 0 pLos Tres Amigos 0:10:00: 7 pLos Tres Amigos 0:15:00: 7 pLos Tres Amigos 0:20:00: 7 pLos Tres Amigos 0:25:00: 12 pLos Tres Amigos 0:30:00: 12 pLos Tres Amigos 0:35:00: 17 pLos Tres Amigos 0:40:00: 17 pLos Tres Amigos 0:45:00: 17 pLos Tres Amigos 0:50:00: 26 pLos Tres Amigos 0:55:00: 33 pLos Tres Amigos 1:00:00: 33 pLos Tres Amigos 1:05:00: 33 pLos Tres Amigos 1:10:00: 33 pLos Tres Amigos 1:15:00: 35 pLos Tres Amigos 1:20:00: 35 pLos Tres Amigos 1:25:00: 42 pLos Tres Amigos 1:30:00: 42 pLos Tres Amigos 1:35:00: 42 pLos Tres Amigos 1:40:00: 51 pLos Tres Amigos 1:45:00: 51 pLos Tres Amigos 1:50:00: 54 pLos Tres Amigos 1:55:00: 54 pLos Tres Amigos 2:00:00: 59 pLos Tres Amigos 2:05:00: 59 pLos Tres Amigos 2:10:00: 64 pLos Tres Amigos 2:15:00: 64 pLos Tres Amigos 2:20:00: 64 pLos Tres Amigos 2:25:00: 64 pLos Tres Amigos 2:30:00: 73 pLos Tres Amigos 2:35:00: 73 pLos Tres Amigos 2:40:00: 73 pLos Tres Amigos 2:45:00: 73 pLos Tres Amigos 2:50:00: 82 pLos Tres Amigos 2:55:00: 82 pLos Tres Amigos 3:00:00: 82 pLos Tres Amigos 3:05:00: 87 pLos Tres Amigos 3:10:00: 87 pLos Tres Amigos 3:15:00: 94 pLos Tres Amigos 3:20:00: 94 pLos Tres Amigos 3:25:00: 96 pLos Tres Amigos 3:30:00: 96 pLos Tres Amigos 3:35:00: 96 pLos Tres Amigos 3:40:00: 101 pLos Tres Amigos 3:45:00: 101 pLos Tres Amigos 3:50:00: 110 pLos Tres Amigos 3:55:00: 113 pLos Tres Amigos 4:00:00: 113 pLos Tres Amigos 4:05:00: 120 pLos Tres Amigos 4:10:00: 120 pLos Tres Amigos 4:15:00: 122 pLos Tres Amigos 4:20:00: 127 pLos Tres Amigos 4:25:00: 127 pLos Tres Amigos 4:30:00: 130 pLos Tres Amigos 4:35:00: 138 pLos Tres Amigos 4:40:00: 138 pLos Tres Amigos 4:45:00: 143 pLos Tres Amigos 4:50:00: 150 pLos Tres Amigos 4:55:00: 150 pLos Tres Amigos 5:00:00: 159 pLos Tres Amigos 5:05:00: 159 pLos Tres Amigos 5:10:00: 168 pLos Tres Amigos 5:15:00: 168 pLos Tres Amigos 5:20:00: 168 pLos Tres Amigos 5:25:00: 171 pLos Tres Amigos 5:30:00: 176 pLos Tres Amigos 5:35:00: 176 pLos Tres Amigos 5:40:00: 176 pLos Tres Amigos 5:45:00: 176 pLos Tres Amigos 5:50:00: 176 pLos Tres Amigos 5:55:00: 176 pLos Tres Amigos 6:00:00: 179 pLos Tres Amigos 6:05:00: 181 pLos Tres Amigos 6:10:00: 188 pLos Tres Amigos 6:15:00: 190 pLos Tres Amigos 6:20:00: 197 pLos Tres Amigos 6:25:00: 197 pLos Tres Amigos 6:30:00: 202 pLos Tres Amigos 6:35:00: 204 pLos Tres Amigos 6:40:00: 204 pLos Tres Amigos 6:45:00: 213 pLos Tres Amigos 6:50:00: 213 pLos Tres Amigos 6:55:00: 213 pLos Tres Amigos 7:00:00: 220 pLos Tres Amigos 7:05:00: 220 pLos Tres Amigos 7:10:00: 220 pLos Tres Amigos 7:15:00: 220 pLos Tres Amigos 7:20:00: 231 pLos Tres Amigos 7:25:00: 231 pLos Tres Amigos 7:30:00: 239 pLos Tres Amigos 7:35:00: 244 pLos Tres Amigos 7:40:00: 247 pLos Tres Amigos 7:45:00: 247 pLos Tres Amigos 7:50:00: 252 pLos Tres Amigos 7:55:00: 255 pLos Tres Amigos 7:57:25: 255 pOC Puisto 0:05:00: 0 pOC Puisto 0:10:00: 8 pOC Puisto 0:15:00: 10 pOC Puisto 0:20:00: 17 pOC Puisto 0:25:00: 17 pOC Puisto 0:30:00: 22 pOC Puisto 0:35:00: 22 pOC Puisto 0:40:00: 22 pOC Puisto 0:45:00: 27 pOC Puisto 0:50:00: 27 pOC Puisto 0:55:00: 27 pOC Puisto 1:00:00: 27 pOC Puisto 1:05:00: 32 pOC Puisto 1:10:00: 32 pOC Puisto 1:15:00: 37 pOC Puisto 1:20:00: 37 pOC Puisto 1:25:00: 37 pOC Puisto 1:30:00: 37 pOC Puisto 1:35:00: 40 pOC Puisto 1:40:00: 45 pOC Puisto 1:45:00: 45 pOC Puisto 1:50:00: 45 pOC Puisto 1:55:00: 50 pOC Puisto 2:00:00: 50 pOC Puisto 2:05:00: 50 pOC Puisto 2:10:00: 57 pOC Puisto 2:15:00: 57 pOC Puisto 2:20:00: 57 pOC Puisto 2:25:00: 66 pOC Puisto 2:30:00: 73 pOC Puisto 2:35:00: 75 pOC Puisto 2:40:00: 84 pOC Puisto 2:45:00: 84 pOC Puisto 2:50:00: 93 pOC Puisto 2:55:00: 93 pOC Puisto 3:00:00: 96 pOC Puisto 3:05:00: 96 pOC Puisto 3:10:00: 96 pOC Puisto 3:15:00: 101 pOC Puisto 3:20:00: 101 pOC Puisto 3:25:00: 106 pOC Puisto 3:30:00: 106 pOC Puisto 3:35:00: 111 pOC Puisto 3:40:00: 113 pOC Puisto 3:45:00: 120 pOC Puisto 3:50:00: 125 pOC Puisto 3:55:00: 125 pOC Puisto 4:00:00: 130 pOC Puisto 4:05:00: 133 pOC Puisto 4:10:00: 142 pOC Puisto 4:15:00: 147 pOC Puisto 4:20:00: 154 pOC Puisto 4:25:00: 154 pOC Puisto 4:30:00: 159 pOC Puisto 4:35:00: 159 pOC Puisto 4:40:00: 159 pOC Puisto 4:45:00: 159 pOC Puisto 4:50:00: 159 pOC Puisto 4:55:00: 159 pOC Puisto 5:00:00: 159 pOC Puisto 5:05:00: 159 pOC Puisto 5:10:00: 164 pOC Puisto 5:15:00: 170 pOC Puisto 5:20:00: 170 pOC Puisto 5:25:00: 172 pOC Puisto 5:30:00: 179 pOC Puisto 5:35:00: 179 pOC Puisto 5:40:00: 188 pOC Puisto 5:45:00: 188 pOC Puisto 5:50:00: 193 pOC Puisto 5:55:00: 193 pOC Puisto 6:00:00: 193 pOC Puisto 6:05:00: 200 pOC Puisto 6:10:00: 200 pOC Puisto 6:15:00: 200 pOC Puisto 6:20:00: 209 pOC Puisto 6:25:00: 209 pOC Puisto 6:30:00: 209 pOC Puisto 6:35:00: 216 pOC Puisto 6:40:00: 216 pOC Puisto 6:45:00: 216 pOC Puisto 6:50:00: 219 pOC Puisto 6:55:00: 219 pOC Puisto 7:00:00: 219 pOC Puisto 7:05:00: 222 pOC Puisto 7:10:00: 227 pOC Puisto 7:15:00: 227 pOC Puisto 7:20:00: 227 pOC Puisto 7:25:00: 227 pOC Puisto 7:30:00: 236 pOC Puisto 7:35:00: 241 pOC Puisto 7:40:00: 241 pOC Puisto 7:45:00: 246 pOC Puisto 7:50:00: 246 pOC Puisto 7:55:00: 246 pOC Puisto 7:55:17: 246 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:05:00: 0 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:10:00: 3 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:15:00: 3 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:20:00: 5 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:25:00: 12 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:30:00: 12 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:35:00: 17 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:40:00: 19 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:45:00: 28 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:50:00: 28 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:55:00: 30 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:00:00: 33 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:05:00: 33 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:10:00: 33 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:15:00: 33 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:20:00: 40 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:25:00: 40 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:30:00: 49 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:35:00: 49 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:40:00: 49 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:45:00: 56 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:50:00: 56 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:55:00: 59 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:00:00: 59 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:05:00: 59 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:10:00: 66 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:15:00: 66 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:20:00: 68 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:25:00: 68 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:30:00: 77 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:35:00: 77 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:40:00: 77 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:45:00: 80 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:50:00: 87 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:55:00: 87 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:00:00: 89 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:05:00: 94 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:10:00: 94 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:15:00: 97 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:20:00: 100 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:25:00: 105 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:30:00: 105 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:35:00: 114 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:40:00: 114 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:45:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:50:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:55:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:00:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:05:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:10:00: 117 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:15:00: 122 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:20:00: 129 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:25:00: 129 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:30:00: 134 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:35:00: 134 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:40:00: 141 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:45:00: 141 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:50:00: 150 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:55:00: 150 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:00:00: 150 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:05:00: 150 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:10:00: 150 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:15:00: 155 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:20:00: 157 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:25:00: 157 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:30:00: 166 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:35:00: 166 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:40:00: 166 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:45:00: 175 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:50:00: 175 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:55:00: 175 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:00:00: 175 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:05:00: 175 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:10:00: 182 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:15:00: 182 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:20:00: 191 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:25:00: 191 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:30:00: 191 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:35:00: 191 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:40:00: 196 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:45:00: 196 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:50:00: 205 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:55:00: 205 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:00:00: 205 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:05:00: 212 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:10:00: 212 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:15:00: 219 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:20:00: 219 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:25:00: 228 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:30:00: 229 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:35:00: 234 pPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:38:27: 234 pMultihuurut 0:05:00: 0 pMultihuurut 0:10:00: 5 pMultihuurut 0:15:00: 8 pMultihuurut 0:20:00: 13 pMultihuurut 0:25:00: 15 pMultihuurut 0:30:00: 15 pMultihuurut 0:35:00: 15 pMultihuurut 0:40:00: 24 pMultihuurut 0:45:00: 24 pMultihuurut 0:50:00: 26 pMultihuurut 0:55:00: 26 pMultihuurut 1:00:00: 31 pMultihuurut 1:05:00: 31 pMultihuurut 1:10:00: 31 pMultihuurut 1:15:00: 38 pMultihuurut 1:20:00: 38 pMultihuurut 1:25:00: 43 pMultihuurut 1:30:00: 43 pMultihuurut 1:35:00: 43 pMultihuurut 1:40:00: 52 pMultihuurut 1:45:00: 52 pMultihuurut 1:50:00: 57 pMultihuurut 1:55:00: 57 pMultihuurut 2:00:00: 62 pMultihuurut 2:05:00: 62 pMultihuurut 2:10:00: 62 pMultihuurut 2:15:00: 67 pMultihuurut 2:20:00: 67 pMultihuurut 2:25:00: 70 pMultihuurut 2:30:00: 70 pMultihuurut 2:35:00: 75 pMultihuurut 2:40:00: 75 pMultihuurut 2:45:00: 78 pMultihuurut 2:50:00: 87 pMultihuurut 2:55:00: 87 pMultihuurut 3:00:00: 94 pMultihuurut 3:05:00: 94 pMultihuurut 3:10:00: 94 pMultihuurut 3:15:00: 94 pMultihuurut 3:20:00: 94 pMultihuurut 3:25:00: 103 pMultihuurut 3:30:00: 103 pMultihuurut 3:35:00: 103 pMultihuurut 3:40:00: 103 pMultihuurut 3:45:00: 103 pMultihuurut 3:50:00: 108 pMultihuurut 3:55:00: 108 pMultihuurut 4:00:00: 113 pMultihuurut 4:05:00: 113 pMultihuurut 4:10:00: 113 pMultihuurut 4:15:00: 113 pMultihuurut 4:20:00: 118 pMultihuurut 4:25:00: 118 pMultihuurut 4:30:00: 118 pMultihuurut 4:35:00: 127 pMultihuurut 4:40:00: 134 pMultihuurut 4:45:00: 134 pMultihuurut 4:50:00: 134 pMultihuurut 4:55:00: 134 pMultihuurut 5:00:00: 136 pMultihuurut 5:05:00: 136 pMultihuurut 5:10:00: 136 pMultihuurut 5:15:00: 143 pMultihuurut 5:20:00: 143 pMultihuurut 5:25:00: 143 pMultihuurut 5:30:00: 152 pMultihuurut 5:35:00: 152 pMultihuurut 5:40:00: 152 pMultihuurut 5:45:00: 152 pMultihuurut 5:50:00: 152 pMultihuurut 5:55:00: 161 pMultihuurut 6:00:00: 161 pMultihuurut 6:05:00: 161 pMultihuurut 6:10:00: 161 pMultihuurut 6:15:00: 170 pMultihuurut 6:20:00: 170 pMultihuurut 6:25:00: 170 pMultihuurut 6:30:00: 170 pMultihuurut 6:35:00: 175 pMultihuurut 6:40:00: 175 pMultihuurut 6:45:00: 175 pMultihuurut 6:50:00: 182 pMultihuurut 6:55:00: 184 pMultihuurut 7:00:00: 184 pMultihuurut 7:05:00: 193 pMultihuurut 7:10:00: 193 pMultihuurut 7:15:00: 193 pMultihuurut 7:20:00: 200 pMultihuurut 7:25:00: 200 pMultihuurut 7:30:00: 200 pMultihuurut 7:35:00: 200 pMultihuurut 7:40:00: 200 pMultihuurut 7:45:00: 200 pMultihuurut 7:50:00: 200 pMultihuurut 7:55:00: 200 pMultihuurut 8:00:00: 200 pMultihuurut 8:05:00: 200 pMultihuurut 8:10:00: 200 pMultihuurut 8:14:34: 200 pVoittaja 374Mediaani 210Puro & Mela Oy 280Los Tres Amigos 255OC Puisto 246Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 234Multihuurut 185
Puistolaisjoukkueista johdossa 2 h: Puro & Mela Oy 92 p, 4 h: Puro & Mela Oy 168 p, 6 h: Puro & Mela Oy 230 p, maali: Puro & Mela Oy 280 p. Käyrän jyrkkyys on pistevauhti: loiva kohta tarkoittaa hidasta vaihetta. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todelliset pisteet. Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue.
Ero parhaaseen puistolaisjoukkueeseen (Puro & Mela Oy)
18. Puro & Mela Oy36. Los Tres Amigos45. OC Puisto53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.88. Multihuurut1. Voittaja (MTBO Team Finland)69. Mediaani (KevätpolkuLaineet)
-80-60-40-200+200 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hLos Tres Amigos 0:05:00: +0 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:10:00: -3 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:15:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:20:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:25:00: -6 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:30:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:35:00: -6 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:40:00: -15 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:45:00: -15 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:50:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 0:55:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:00:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:05:00: -18 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:10:00: -20 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:15:00: -18 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:20:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:25:00: -22 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:30:00: -22 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:35:00: -38 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:40:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:45:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:50:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 1:55:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:00:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:05:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:10:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:15:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:20:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:25:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:30:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:35:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:40:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:45:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:50:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 2:55:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:00:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:05:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:10:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:15:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:20:00: -46 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:25:00: -44 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:30:00: -52 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:35:00: -52 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:40:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:45:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:50:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 3:55:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:00:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:05:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:10:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:15:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:20:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:25:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:30:00: -66 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:35:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:40:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:45:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:50:00: -56 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 4:55:00: -63 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:00:00: -54 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:05:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:10:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:15:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:20:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:25:00: -45 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:30:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:35:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:40:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:45:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:50:00: -49 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 5:55:00: -54 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:00:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:05:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:10:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:15:00: -49 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:20:00: -42 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:25:00: -47 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:30:00: -42 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:35:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:40:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:45:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:50:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 6:55:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:00:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:05:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:10:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:15:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:20:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:25:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:30:00: -24 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:35:00: -21 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:40:00: -23 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:45:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:50:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:55:00: -25 p (Puro & Mela Oy = 0)Los Tres Amigos 7:57:25: -25 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:05:00: +0 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:10:00: -2 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:15:00: -5 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:20:00: +2 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:25:00: -1 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:30:00: -1 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:35:00: -1 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:40:00: -10 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:45:00: -5 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:50:00: -10 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 0:55:00: -17 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:00:00: -17 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:05:00: -19 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:10:00: -21 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:15:00: -16 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:20:00: -25 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:25:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:30:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:35:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:40:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:45:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:50:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 1:55:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:00:00: -42 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:05:00: -42 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:10:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:15:00: -44 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:20:00: -44 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:25:00: -38 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:30:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:35:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:40:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:45:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:50:00: -26 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 2:55:00: -26 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:00:00: -25 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:05:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:10:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:15:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:20:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:25:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:30:00: -42 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:35:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:40:00: -47 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:45:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:50:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 3:55:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:00:00: -38 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:05:00: -44 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:10:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:15:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:20:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:25:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:30:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:35:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:40:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:45:00: -45 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:50:00: -47 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 4:55:00: -54 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:00:00: -54 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:05:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:10:00: -52 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:15:00: -46 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:20:00: -46 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:25:00: -44 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:30:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:35:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:40:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:45:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:50:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 5:55:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:00:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:05:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:10:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:15:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:20:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:25:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:30:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:35:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:40:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:45:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:50:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 6:55:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:00:00: -38 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:05:00: -38 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:10:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:15:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:20:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:25:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:30:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:35:00: -24 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:40:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:45:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:50:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:55:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)OC Puisto 7:55:17: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:05:00: +0 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:10:00: -7 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:15:00: -12 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:20:00: -10 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:25:00: -6 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:30:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:35:00: -6 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:40:00: -13 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:45:00: -4 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:50:00: -9 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 0:55:00: -14 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:00:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:05:00: -18 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:10:00: -20 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:15:00: -20 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:20:00: -22 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:25:00: -24 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:30:00: -15 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:35:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:40:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:45:00: -24 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:50:00: -29 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 1:55:00: -26 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:00:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:05:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:10:00: -26 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:15:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:20:00: -33 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:25:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:30:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:35:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:40:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:45:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:50:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 2:55:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:00:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:05:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:10:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:15:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:20:00: -40 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:25:00: -35 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:30:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:35:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:40:00: -46 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:45:00: -43 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:50:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 3:55:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:00:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:05:00: -60 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:10:00: -60 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:15:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:20:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:25:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:30:00: -62 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:35:00: -65 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:40:00: -58 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:45:00: -63 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:50:00: -56 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 4:55:00: -63 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:00:00: -63 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:05:00: -66 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:10:00: -66 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:15:00: -61 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:20:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:25:00: -59 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:30:00: -50 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:35:00: -50 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:40:00: -50 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:45:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:50:00: -50 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 5:55:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:00:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:05:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:10:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:15:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:20:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:25:00: -53 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:30:00: -53 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:35:00: -56 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:40:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:45:00: -51 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:50:00: -47 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 6:55:00: -47 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:00:00: -52 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:05:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:10:00: -48 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:15:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:20:00: -41 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:25:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:30:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:35:00: -31 p (Puro & Mela Oy = 0)Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 7:38:27: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:05:00: +0 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:10:00: -5 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:15:00: -7 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:20:00: -2 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:25:00: -3 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:30:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:35:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:40:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:45:00: -8 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:50:00: -11 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 0:55:00: -18 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:00:00: -13 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:05:00: -20 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:10:00: -22 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:15:00: -15 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:20:00: -24 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:25:00: -21 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:30:00: -21 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:35:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:40:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:45:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:50:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 1:55:00: -28 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:00:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:05:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:10:00: -30 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:15:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:20:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:25:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:30:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:35:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:40:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:45:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:50:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 2:55:00: -32 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:00:00: -27 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:05:00: -34 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:10:00: -36 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:15:00: -39 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:20:00: -46 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:25:00: -37 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:30:00: -45 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:35:00: -45 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:40:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:45:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:50:00: -57 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 3:55:00: -60 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:00:00: -55 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:05:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:10:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:15:00: -66 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:20:00: -70 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:25:00: -70 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:30:00: -78 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:35:00: -72 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:40:00: -65 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:45:00: -70 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:50:00: -72 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 4:55:00: -79 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:00:00: -77 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:05:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:10:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:15:00: -73 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:20:00: -73 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:25:00: -73 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:30:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:35:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:40:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:45:00: -64 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:50:00: -73 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 5:55:00: -69 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:00:00: -69 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:05:00: -71 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:10:00: -78 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:15:00: -69 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:20:00: -69 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:25:00: -74 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:30:00: -74 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:35:00: -72 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:40:00: -72 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:45:00: -72 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:50:00: -70 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 6:55:00: -68 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:00:00: -73 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:05:00: -67 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:10:00: -67 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:15:00: -67 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:20:00: -60 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:25:00: -60 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:30:00: -63 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:35:00: -65 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:40:00: -70 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:45:00: -78 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:50:00: -79 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 7:55:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 8:00:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 8:05:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 8:10:00: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Multihuurut 8:14:34: -80 p (Puro & Mela Oy = 0)Voittaja +95Mediaani -70Puro & Mela Oy +0Los Tres Amigos -25OC Puisto -34Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. -36Multihuurut -80
Nollaviivana on paras puistolaisjoukkue Puro & Mela Oy koko kisan ajan; muut ovat sen yläpuolella ollessaan edellä ja alapuolella ollessaan jäljessä. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todellisen eron. Edellä joukkuetta Puro & Mela Oy olivat OC Puisto 0:05 h (enimmillään +2 p). Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue; ne näkyvät niiltä osin kuin mahtuvat asteikolle (suurin ero joukkueeseen Puro & Mela Oy: voittajan (MTBO Team Finland) +107 p).
Rastien määrä
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Rastien määrä pistearvoittain
Joukkue1 p2 p3 p5 p7 p9 pRasteja
1. VoittajaMTBO Team Finland5131419141277
18. Puro & Mela Oy3812189858
36. Los Tres Amigos79149948
45. OC Puisto59188747
53. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.177811943
69. MediaaniKevätpolkuLaineet2310127741
88. Multihuurut43126934
Eniten rasteja: Puro & Mela Oy 58, vähiten: Multihuurut 34. 9 pisteen rasteja eniten: Los Tres Amigos ja Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. ja Multihuurut 9, vähiten: OC Puisto 7. Sarake kertoo rastin pistearvon; mitä tummempi solu, sitä useammalla sen arvoisella rastilla joukkue kävi. Harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Reitit kartalla
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Fillari
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Puistolaisjoukkueiden reitit
Reitit rastilta rastille suorina viivoina (linnuntie): Puro & Mela Oy 58 rastia / 74 km, Los Tres Amigos 48 rastia / 64 km, OC Puisto 47 rastia / 64 km, Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 43 rastia / 48 km, Multihuurut 34 rastia / 55 km. Voittaja MTBO Team Finland 77 rastia / 89 km. Reittejä voi piilottaa ja näyttää selitteen valinnoilla; osoittimella näkee rastin koodin, pisteet ja sillä käyneet puistolaisjoukkueet. Haaleat rastit jäivät kaikilta puistolaisjoukkueilta käymättä.

8h Tossu

Pisteet jaksoittain
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Tossu
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteet tunneittain
Joukkue0–1 h1–2 h2–3 h3–4 h4–5 h5–6 h6–7 h7–8 hYht.
1. Voittajahortzi hames&niilos302743263026319222
27. Electrofit2627191918161513153
45. MediaaniMustuneet kanat1519131918111814127
Paras yksittäisen tunnin pistesaalis 27 p: Electrofit (1–2 h). Heikoin 13 p: Electrofit (7–8 h). Tasaisimmin keräsi Electrofit (paras ja heikoin jakso erosivat 14 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 2 tunnin jaksoissa
Joukkue0–2 h2–4 h4–6 h6–8 hYht.
1. Voittajahortzi hames&niilos57695640222
27. Electrofit53383428153
45. MediaaniMustuneet kanat34322932127
Paras yksittäisen 2 tunnin jakson pistesaalis 53 p: Electrofit (0–2 h). Heikoin 28 p: Electrofit (6–8 h). Tasaisimmin keräsi Electrofit (paras ja heikoin jakso erosivat 25 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteet 4 tunnin jaksoissa
Joukkue0–4 h4–8 hYht.
1. Voittajahortzi hames&niilos12696222
27. Electrofit9162153
45. MediaaniMustuneet kanat6661127
Paras yksittäisen 4 tunnin jakson pistesaalis 91 p: Electrofit (0–4 h). Heikoin 62 p: Electrofit (4–8 h). Tasaisimmin keräsi Electrofit (paras ja heikoin jakso erosivat 29 p). Jakso määräytyy kokonaisajasta; väri vertaa puistolaisjoukkueiden soluja (vihreä = eniten pisteitä); harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Pisteiden kertymä
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Tossu
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Pisteiden kertymä
27. Electrofit1. Voittaja (hortzi hames&niilos)45. Mediaani (Mustuneet kanat)
0501001502002500 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hElectrofit 0:05:00: 0 pElectrofit 0:10:00: 5 pElectrofit 0:15:00: 6 pElectrofit 0:20:00: 15 pElectrofit 0:25:00: 17 pElectrofit 0:30:00: 17 pElectrofit 0:35:00: 24 pElectrofit 0:40:00: 24 pElectrofit 0:45:00: 24 pElectrofit 0:50:00: 26 pElectrofit 0:55:00: 26 pElectrofit 1:00:00: 26 pElectrofit 1:05:00: 35 pElectrofit 1:10:00: 35 pElectrofit 1:15:00: 35 pElectrofit 1:20:00: 37 pElectrofit 1:25:00: 37 pElectrofit 1:30:00: 46 pElectrofit 1:35:00: 46 pElectrofit 1:40:00: 46 pElectrofit 1:45:00: 46 pElectrofit 1:50:00: 53 pElectrofit 1:55:00: 53 pElectrofit 2:00:00: 53 pElectrofit 2:05:00: 53 pElectrofit 2:10:00: 53 pElectrofit 2:15:00: 53 pElectrofit 2:20:00: 62 pElectrofit 2:25:00: 62 pElectrofit 2:30:00: 62 pElectrofit 2:35:00: 65 pElectrofit 2:40:00: 65 pElectrofit 2:45:00: 65 pElectrofit 2:50:00: 72 pElectrofit 2:55:00: 72 pElectrofit 3:00:00: 72 pElectrofit 3:05:00: 77 pElectrofit 3:10:00: 77 pElectrofit 3:15:00: 77 pElectrofit 3:20:00: 77 pElectrofit 3:25:00: 77 pElectrofit 3:30:00: 82 pElectrofit 3:35:00: 82 pElectrofit 3:40:00: 82 pElectrofit 3:45:00: 91 pElectrofit 3:50:00: 91 pElectrofit 3:55:00: 91 pElectrofit 4:00:00: 91 pElectrofit 4:05:00: 94 pElectrofit 4:10:00: 94 pElectrofit 4:15:00: 94 pElectrofit 4:20:00: 94 pElectrofit 4:25:00: 94 pElectrofit 4:30:00: 99 pElectrofit 4:35:00: 99 pElectrofit 4:40:00: 102 pElectrofit 4:45:00: 102 pElectrofit 4:50:00: 102 pElectrofit 4:55:00: 109 pElectrofit 5:00:00: 109 pElectrofit 5:05:00: 109 pElectrofit 5:10:00: 109 pElectrofit 5:15:00: 109 pElectrofit 5:20:00: 114 pElectrofit 5:25:00: 114 pElectrofit 5:30:00: 114 pElectrofit 5:35:00: 114 pElectrofit 5:40:00: 116 pElectrofit 5:45:00: 116 pElectrofit 5:50:00: 125 pElectrofit 5:55:00: 125 pElectrofit 6:00:00: 125 pElectrofit 6:05:00: 125 pElectrofit 6:10:00: 128 pElectrofit 6:15:00: 128 pElectrofit 6:20:00: 130 pElectrofit 6:25:00: 130 pElectrofit 6:30:00: 130 pElectrofit 6:35:00: 130 pElectrofit 6:40:00: 132 pElectrofit 6:45:00: 132 pElectrofit 6:50:00: 132 pElectrofit 6:55:00: 137 pElectrofit 7:00:00: 140 pElectrofit 7:05:00: 140 pElectrofit 7:10:00: 142 pElectrofit 7:15:00: 142 pElectrofit 7:20:00: 147 pElectrofit 7:25:00: 150 pElectrofit 7:30:00: 152 pElectrofit 7:35:00: 152 pElectrofit 7:40:00: 152 pElectrofit 7:45:00: 153 pElectrofit 7:48:44: 153 pVoittaja 222Mediaani 127Electrofit 153
Puistolaisjoukkueista johdossa 2 h: Electrofit 53 p, 4 h: Electrofit 91 p, 6 h: Electrofit 125 p, maali: Electrofit 153 p. Käyrän jyrkkyys on pistevauhti: loiva kohta tarkoittaa hidasta vaihetta. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todelliset pisteet. Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue.
Ero parhaaseen puistolaisjoukkueeseen (Electrofit)
27. Electrofit1. Voittaja (hortzi hames&niilos)45. Mediaani (Mustuneet kanat)
-100+100 h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 hVoittaja +72Mediaani -26Electrofit +0
Nollaviivana on paras puistolaisjoukkue Electrofit koko kisan ajan; muut ovat sen yläpuolella ollessaan edellä ja alapuolella ollessaan jäljessä. Käyrät on tasoitettu 30 minuutin liukuvalla keskiarvolla; osoittimella näkee todellisen eron. Electrofit oli koko kisan ajan muiden puistolaisjoukkueiden edellä. Ohuet harmaat viivat ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue; ne näkyvät niiltä osin kuin mahtuvat asteikolle (suurin ero joukkueeseen Electrofit: voittajan (hortzi hames&niilos) +76 p ja mediaanin (Mustuneet kanat) -35 p).
Rastien määrä
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Tossu
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Rastien määrä pistearvoittain
Joukkue1 p2 p3 p5 p7 p9 pRasteja
1. Voittajahortzi hames&niilos3711127747
27. Electrofit28674633
45. MediaaniMustuneet kanat14645525
Eniten rasteja: Electrofit 33, vähiten: Electrofit 33. 9 pisteen rasteja eniten: Electrofit 6, vähiten: Electrofit 6. Sarake kertoo rastin pistearvon; mitä tummempi solu, sitä useammalla sen arvoisella rastilla joukkue kävi. Harmaat rivit ovat sarjan voittaja ja mediaanijoukkue vertailuksi.
Reitit kartalla
Kilpailun nimi
YÖ-Rogaining 2017 10.-11.11.2017
Sarja
8h Tossu
Päivämäärä
10.11.2017
Analyysi · ei virallinen tulos
Puistolaisjoukkueiden reitit
Reitit rastilta rastille suorina viivoina (linnuntie): Electrofit 33 rastia / 29 km. Voittaja hortzi hames&niilos 47 rastia / 45 km. Reittejä voi piilottaa ja näyttää selitteen valinnoilla; osoittimella näkee rastin koodin, pisteet ja sillä käyneet puistolaisjoukkueet. Haaleat rastit jäivät kaikilta puistolaisjoukkueilta käymättä.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.